Heta

Przytuine ciepło w karzym domu

Zalety pieca HETA

Wyprodukowano w Danii

Wszystkie piece są projektowane i produkowane w fabryce HETA w Lemvig w Danii. HETA to doskonała, duńska jakość dla każdego.

Gwarancja dobrej jakości

Wszystkie piece są sprawdzane przed opuszczeniem fabryki. Dodatkowo otrzymujesz oczywiście pięcioletnią gwarancję na palenisko swojego pieca HETA.

Wysoka efektywność konwersji energii

Wszystkie piece HETA charakteryzują się bardzo wysoką sprawnością konwersji energii, dzięki czemu można uzyskać więcej z drewna opałowego

Projektujemy nowoczesne piekarniki

Piece opalane drewnem firmy HETA należą do najczystszych pieców w Europie. Są testowane zgodnie z obowiązującymi zasadami EcoDesign w Skandynawii i Europie.

Niska emisja

Całkowicie unikalne palenisko i kanały powietrzne HETA oznaczają, że CO2 i szkodliwe cząsteczki są redukowane w jak największym stopniu.

Twój własny styl

Piece HETA produkowane są z matowej czarnej stali gatunkowej, ale można je również łączyć z ceramiką w kilku kolorach, steatytem, ​​piaskowcem lub granitem.

Zainspiruj się zobacz nasz najnowszy katalog HETA

Wybór i zakup pieca na drewno

Rozważając zakup pieca na drewno, należy wcześniej przemyśleć wiele kwestii. Poniżej odpowiemy na niektóre z najczęstszych pytań, które są istotne przed zakupem nowego pieca na drewno.

Prawidłowy wybór Kominka

Jeśli masz dodatkowe pytania, zawsze możesz skontaktować się z Nami 

Maria 516 197 866

Kasia 536 787 626

Zarówno blacha, jak i żeliwo są doskonałymi materiałami do budowy pieców i wkładów kominkowych. Wszystkie produkty HETA obejmują zarówno blachę stalową, jak i żeliwo. Przydział jest ustalany na podstawie trwałości i projektu.

 

 

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast